Zařízení pro testování průtoku a tlaku v systému s průtokem 4-80L/min, rozsah měřicího tlaku: 50-250 bar

Dostupnost: skladem
Odesláno v rámci: 48 hodin
Cena s DPH: 36 683,00 Kč 36683.00
Cena bez DPH: 30 316,53 Kč
quantity ks
přidat na seznam přání
Dodavatel: HYDROLIDER
Katalogové číslo: 81.54.01.220.251.1

Popis

 

ZAŘÍZENÍ PRO TESTOVÁNÍ PRŮTOKU A TLAKU V SYSTÉMU

 

Výrobce dílů: Hydrolider
Aplikace:

Profesionální testovací zařízení, určené pro kontrolu průtoku a tlaku oleje generovaného čerpadlem v hydraulických systémech v traktorech nebo jiných mobilních nebo stacionárních strojích.

Zařízení umožňuje vyvolat pracovní podmínky zatěžující čerpadlo, což umožňuje spolehlivou kontrolu jeho technického stavu a maximálního výkonu průtoku a tlaku v pracovních podmínkách.

Vestavěný teploměr průběžně ukazuje teplotu oleje v testovaném systému. Sada také umožňuje kontrolu nastavení hydraulických škrticích ventilů, přepouštěcích ventilů a dalších ventilů ovlivňujících průtok nebo tlak oleje na libovolné části hydraulického systému, například mezi rozdělovačem a přijímači, jako jsou válce nebo motory.

Průtokoměry s proměnným průřezem. Přesně tvarovaný, ostrohranný otvor umístěný v sestavě pístu, pohyb pístu je přímo úměrný průtoku oleje. Píst spojený magnetem s ukazatelem průtokoměru ukazuje průtok na číselníku. Kuželovitý otvor s ostrými hranami snižuje citlivost na viskozitu a umožňuje montáž měřiče v jakékoli poloze, dokonce i obráceně.

Rozsah testovaného průtoku:
4 - 80L/min
Rozsah zkušebního tlaku:
50 - 250bar
Spojení:
G 3/4"
Práce na libovolné pozici:

Jedinečná konstrukce lineárního průtokoměru s proměnným průřezem umožňuje libovolnou instalaci. Neměňte však směr proudění oleje, mohlo by dojít k poškození průtokoměru.

Snadno čitelná stupnice:

Průtokoměr je nejčitelnějším výrobkem ve své třídě. Stupnice průtoku má jasná, snadno čitelná čísla a dělení na číselníku o průměru 63 mm v litrech nebo galonech za minutu. Kónický plunžr indikátoru prakticky minimalizuje chybu měření spojenou s konkurenčními průtokoměry s přímým odečítáním.

Pevná konstrukce:

Tělo průtokoměru je vyrobeno z hliníku, obsahuje minimální počet pohyblivých částí, průtokoměr v libovolné poloze bez ohrožení přesnosti měření. Může být namontován vodorovně nebo svisle nebo s volitelnou obrácenou stupnicí, což vám dává možnost sledovat průtok shora dolů.

Montážní otvory o průměru 9mm.

Těsnění: standardní FKM, fluorkaučuk

Přesnost:

Přesnost průtokoměru je při měření oleje v rozmezí ±4 % plného rozsahu, což zajišťuje spolehlivou a bezproblémovou indikaci průtoku. Průtokoměr se doporučuje kalibrovat každých 12 měsíců, nejpozději však každých 36 měsíců.

Při montáži dodržujte vzdálenost alespoň 12 mm mezi kovy, jako je železo, protože to může narušovat činnost magnetu ukazovátka a vést k nesprávnému měření.

Teplota a pracovní podmínky:
  • Přípustná relativní vlhkost vzduchu: 10 - 90 %
  • Rozsah okolní teploty: -10C až 50C
  • Rozsah teploty kapaliny v nepřetržitém provozu: od 20C do 80C
  • Rozsah teploty kapaliny pro dočasný provoz (méně než 10 minut): 80C až 110C
nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl