Opěrná noha oboustranný válec s kuličkou a podpěrou se zdvihem 250 mm CJ2F-60/35/250
Popis
HYDRAULICKÁ OPĚRNÁ PATKA SOUČÁSTÍ DRŽÁKU
DVOJČINNÝ VÁLEC S KULIČKOU
ZDVIH 250 mm SYMBOL: CJ2F-60/35/250
Použití
Technické údaje
Typ činnosti: dvojčinný
Pracovní zdvih: 250 mm
Délka v klidu: 484 mm
Délka ve vysunutém stavu: 734 mm
Vnější průměr pístu: 70 mm
Vnitřní průměr pístu: 60 mm
Vnitřní průměr pístní tyče: 35 mm
Průměr patky: 112 mm
Montážní otvor pro pohon průměr: 20 mm
Připojovací porty: 3/8"
Jmenovitý tlak: 16–22 MPa (160–220 barů)
Zkušební tlak: 25 MPa (250 barů)