Hydraulický válec pluhu, drapák, dvojčinný krokodýl, délka: 530 mm, zdvih: 250 mm, CJ2F-63/36/250 U35 v sadě s omezovačem zdvihu
Popis
HYDRAULICKÝ PLUH, DRAPÁK, DVOJČINNÝ KROKOSÝLOVÝ VÁLEC
DÉLKA: 530 MM ZDVIH: 250 MM CJ2F-63/36/250 U35
SOUČÁSTÍ OMEZOVAČE ZDVIHU
Aplikace
sněžné pluhy a posilovače řízení.
Technické údaje pohonu
Typ ústrojí: dvojčinný
Pracovní zdvih: 250 mm
Délka v klidovém stavu: 530 mm
Délka při plném vysunutí: 780 mm
Vnější průměr pístu: 73 mm
Vnitřní průměr pístu: 63 mm
Průměr pístní tyče: 36 mm
Připojovací porty: M22x1,5
Maximální pracovní tlak: 250 barů
Průměr čepu: 35 mm
Typ uchycení: naklápěcí ložiska s možností mazání Povrchová
Novinky
Hydraulický válec TUZA 80/40 zdvih 170 mm délka 347 mm