Hydraulický válec, dvojčinný, délka pístu: 780 mm, zdvih: 500 mm, CJ2F-63/36/500 U35, troll tur 1 2 3 v sadě s omezovačem zdvihu
Popis
VÁLECOVÝ HYDRAULICKÝ POHON DVOJČINNÝ PÍSTOVÝ
DÉLKA: 780 MM ZDVIH: 500 MM CJ2F-63/36/500 U35 TROLL TUR 1 2 3
SOUČÁSTÍ OMEZOVAČE ZDVIHU
Aplikace
sněžné pluhy a posilovače řízení.
Technické údaje pohonu
Typ ústrojí: dvojčinný
Pracovní zdvih: 500 mm
Délka v klidovém stavu: 780 mm
Délka při plném vysunutí: 1280 mm
Vnější průměr pístu: 73 mm
Vnitřní průměr pístu: 63 mm
Průměr pístní tyče: 36 mm
Připojovací porty: M22x1,5
Maximální pracovní tlak: 250 bar
Průměr čepu: 35 mm
Typ uchycení: naklápěcí ložiska s možností mazání Povrchová
Novinky
Hydraulický válec TUZA 80/40 zdvih 170 mm délka 347 mm