Dvojčinný hydraulický válec s úchyty na samonaklápěcích ložiskách, zdvih 1000 mm, symbol: CJ2F-63/36/1000 U35
Dostupnost: Zeptejte se na termín dodání ?
Popis
DVOJČINNÝ HYDRAULICKÝ VÁLEC
KOMPLETNÍ S OKY NA OTOČNÝCH LOŽISKÁCH
ZDVIH 1000 mm SYMBOL: CJ2F-63/36/1000 U35
Použití
Technické údaje
Typ práce: dvojčinný
Pracovní zdvih: 1000 mm
Délka v klidu: 1282 mm
Vnější průměr pístu: 73 mm
Vnitřní průměr pístu: 63 mm
Průměr pístní tyče: 36 mm
Připojovací porty: M22x1,5
Maximální provozní tlak: 320 barů
Průměr čepu: 35 mm