Dvojčinný hydraulický válec nakladače, délka: 593 mm, zdvih: 250 mm, CJ2F-80/45/250 U40 v sadě s omezovačem zdvihu
Popis
DVOJČINNÝ HYDRAULICKÝ VÁLEC NAKLADAČE
DÉLKA: 593 MM ZDVIH: 250 MM CJ2F-80/45/250 U40V
Typ ústrojí: dvojčinný
Pracovní zdvih: 250 mm
Délka v klidovém stavu: 593 mm
Délka při plném vysunutí: 843 mm
Vnější průměr pístu: 92 mm
Vnitřní průměr pístu: 80 mm
Průměr pístní tyče: 45 mm
Připojovací porty: M27x2
Maximální provozní tlak: 240 barů
Průměr čepu: 40 mm
Novinky
Hydraulický válec TUZA 80/40 zdvih 170 mm délka 347 mm