Dvojčinný hydraulický válec, délka: 980 mm, zdvih: 630 mm, CJ2F-12-80/45-630 U40 cyklop TUR, 5 kusů v sadě s omezovačem zdvihu
Popis
DVOJČINNÝ HYDRAULICKÝ VÁLEC
DÉLKA: 980 MM ZDVIH: 630 MM CJ2F-12-80/45-630 DGZ U40 CYKLOP TUR 5
SOUČÁSTÍ OMEZOVAČE ZDVIHU
Aplikace
Technické údaje pohonu
Typ ústrojí: dvojčinný
Pracovní zdvih: 630 mm
Délka v klidovém stavu: 980 mm
Délka při plném vysunutí: 1610 mm
Vnější průměr pístu: 92 mm
Vnitřní průměr pístu: 80 mm
Průměr pístní tyče: 45 mm
Připojovací porty: M27x2
Maximální provozní tlak: 250 barů
Průměr čepu: 40 mm
Typ uložení: naklápěcí ložiska s možností mazání Povrchová
úprava: práškový nástřik
Výhody použití omezovače zdvihu 80/45
Přesné omezení zdvihu pístnice
Nastavení zdvihu pomocí distančních desek
Bez rizika poškození pístnice
Možnost nastavení zdvihu bez výměny válce
Pevná a odolná konstrukce
Vhodné pro válce 80/45
Zapomněli jste heslo? Vytvořit účet
Novinky
Hydraulický válec TUZA 80/40 zdvih 170 mm délka 347 mm