Dvojčinný hydraulický válec, délka: 840 mm, zdvih: 500 mm, vozík CJ2F-80/45/500 U40 s omezovačem zdvihu
Popis
DVOJČINNÝ HYDRAULICKÝ VÁLEC
DÉLKA: 840 MM ZDVIH: 500 MM CJ2F-80/45/500 U40 TROLL
Typ ústrojí: dvojčinný
Pracovní zdvih: 500 mm
Délka v klidovém stavu: 840 mm
Délka při plném vysunutí: 1340 mm
Vnější průměr pístu: 92 mm
Vnitřní průměr pístu: 80 mm
Průměr pístní tyče: 45 mm
Připojovací porty: M27x2
Maximální provozní tlak: 250 barů
Průměr čepu: 40 mm
Novinky
Hydraulický válec TUZA 80/40 zdvih 170 mm délka 347 mm