Dvojčinný hydraulický válec, délka: 630 mm, zdvih: 400 mm, CJ2F-50/28/400 U25 s omezovačem zdvihu
Popis
 DVOJČINNÝ HYDRAULICKÝ VÁLEC
DÉLKA: 630 MM ZDVIH: 400 MM CJ2F-50/28/400 U25
Typ ústrojí: dvojčinný
Pracovní zdvih: 400 mm
Délka v klidovém stavu: 630 mm
Délka při plném vysunutí: 1030 mm
Vnější průměr pístu: 60 mm
Vnitřní průměr pístu: 50 mm
Průměr pístní tyče: 28 mm
Připojovací porty: M16x1,5
Maximální provozní tlak: 250 bar
Průměr čepu: 25 mm
Typ uložení: samonaklápěcí ložiska s možností mazání Povrchová
Novinky
Hydraulický válec TUZA 80/40 zdvih 170 mm délka 347 mm