Dvojčinný hydraulický válec, délka: 607 mm, zdvih: 375 mm, CJ2F-50/28/375 U25 s omezovačem zdvihu
Popis
DVOJČINNÝ HYDRAULICKÝ VÁLEC
DÉLKA: 607 MM ZDVIH: 375 MM CJ2F-50/28/375 U25
Typ ústrojí: dvojčinný
Pracovní zdvih: 375 mm
Délka v klidovém stavu: 607 mm
Délka při plném vysunutí: 982 mm
Vnější průměr pístu: 60 mm
Vnitřní průměr pístu: 50 mm
Průměr pístní tyče: 28 mm
Připojovací porty: M16x1,5
Maximální provozní tlak: 250 bar
Průměr čepu: 25 mm
Typ uložení: naklápěcí ložiska s možností mazání Povrchová
úprava: práškový nástřik
Výhody použití omezovače zdvihu 50/28
Pevná a odolná konstrukce
Vhodné pro válce 50/28
Zapomněli jste heslo? Vytvořit účet
Novinky
Hydraulický válec TUZA 80/40 zdvih 170 mm délka 347 mm