Dvojčinný hydraulický válec, délka: 600 mm, zdvih: 320 mm, CJ2F-63/36/320 U35 s omezovačem zdvihu
Popis
DVOJČINNÝ HYDRAULICKÝ VÁLEC
DÉLKA: 600 MM ZDVIH: 320 MM CJ2F-63/36/320 U35
SOUČÁSTÍ OMEZOVAČE ZDVIHU
Aplikace
sněžné pluhy a posilovače řízení.
Technické údaje pohonu
Typ ústrojí: dvojčinný
Pracovní zdvih: 320 mm
Délka v klidovém stavu: 600 mm
Délka při plném vysunutí: 920 mm
Vnější průměr pístu: 73 mm
Vnitřní průměr pístu: 63 mm
Průměr pístní tyče: 36 mm
Připojovací porty: M22x1,5
Maximální pracovní tlak: 250 barů
Průměr čepu: 35 mm
Typ uložení: naklápěcí ložiska s možností mazání Povrchová
Novinky
Hydraulický válec TUZA 80/40 zdvih 170 mm délka 347 mm