Dvojčinný hydraulický válec, délka: 582 mm, zdvih: 350 mm, CJ2F-50/28/350 U30W s omezovačem zdvihu
Popis
DVOJČINNÝ HYDRAULICKÝ VÁLEC
DÉLKA: 582 MM ZDVIH: 350 MM CJ2F-50/28/350 U30W
SOUČÁSTÍ OMEZOVAČE ZDVIHU
Aplikace
Technické údaje pohonu
Typ ústrojí: dvojčinný
Pracovní zdvih: 350 mm
Délka v klidovém stavu: 582 mm
Délka při plném vysunutí: 932 mm
Vnější průměr pístu: 60 mm
Vnitřní průměr pístu: 50 mm
Průměr pístní tyče: 28 mm
Připojovací porty: M16x1,5
Maximální provozní tlak: 240 barů
Průměr čepu: 30 mm
Typ uložení: naklápěcí ložiska s možností mazání Povrchová
úprava: práškový nástřik
Výhody použití omezovače zdvihu 50/28
Přesné omezení zdvihu pístnice
Nastavení zdvihu pomocí distančních desek
Bez rizika poškození pístnice
Možnost nastavení zdvihu bez výměny válce
Pevná a odolná konstrukce
Vhodné pro válce 50/28
Zapomněli jste heslo? Vytvořit účet
Novinky
Hydraulický válec TUZA 80/40 zdvih 170 mm délka 347 mm