Dvojčinný hydraulický válec, délka: 582 mm, zdvih: 300 mm, CJ2F-63/36/300 U35W s omezovačem zdvihu
Popis
DVOJČINNÝ HYDRAULICKÝ VÁLEC
DÉLKA: 582 MM ZDVIH: 300 MM CJ2F-63/36/300 U35W
SOUČÁSTÍ OMEZOVAČE ZDVIHU
Aplikace
sněžné pluhy a posilovače řízení.
Technické údaje pohonu
Typ ústrojí: dvojčinný
Pracovní zdvih: 300 mm
Délka v klidovém stavu: 582 mm
Délka při plném vysunutí: 882 mm
Vnější průměr pístu: 73 mm
Vnitřní průměr pístu: 63 mm
Průměr pístní tyče: 36 mm
Připojovací porty: M22x1,5
Maximální provozní tlak: 240 barů
Průměr čepu: 25 mm
Typ uchycení: naklápěcí ložiska s možností mazání Povrchová
Novinky
Hydraulický válec TUZA 80/40 zdvih 170 mm délka 347 mm