Dvojčinný hydraulický válec, délka: 563 mm, zdvih: 220 mm, CJ2F-80/45/220 U40 s omezovačem zdvihu
Popis
DVOJČINNÝ HYDRAULICKÝ VÁLEC
DÉLKA: 563 MM ZDVIH: 220 MM CJ2F-80/45/220 U40
SOUČÁSTÍ OMEZOVAČE ZDVIHU
Aplikace
Technické údaje pohonu
Typ ústrojí: dvojčinný
Pracovní zdvih: 220 mm
Délka v klidovém stavu: 563 mm
Délka při plném vysunutí: 783 mm
Vnější průměr pístu: 92 mm
Vnitřní průměr pístu: 80 mm
Průměr pístní tyče: 45 mm
Připojovací porty: M27x2
Maximální provozní tlak: 250 barů
Průměr čepu: 40 mm
Typ uložení: naklápěcí ložiska s možností mazání Povrchová
úprava: práškový nástřik
Výhody použití omezovače zdvihu 80/45
Přesné omezení zdvihu pístnice
Nastavení zdvihu pomocí distančních desek
Bez rizika poškození pístnice
Možnost nastavení zdvihu bez výměny válce
Pevná a odolná konstrukce
Vhodné pro válce 80/45
Zapomněli jste heslo? Vytvořit účet
Novinky
Hydraulický válec TUZA 80/40 zdvih 170 mm délka 347 mm