Dvojčinný hydraulický válec, délka: 482 mm, zdvih: 250 mm, chapadlo CJ2F-50/28/250 U25 je součástí dodávky s omezovačem zdvihu
Popis
DVOJČINNÝ HYDRAULICKÝ VÁLEC
DÉLKA: 482 MM ZDVIH: 250 MM CJ2F-50/28/250 CHAPADLO U25
Typ ústrojí: dvojčinný
Pracovní zdvih: 250 mm
Délka v klidovém stavu: 482 mm
Délka při plném vysunutí: 732 mm
Vnější průměr pístu: 60 mm
Vnitřní průměr pístu: 50 mm
Průměr pístní tyče: 28 mm
Připojovací porty: M16x1,5
Maximální provozní tlak: 240 barů
Průměr čepu: 25 mm
Novinky
Hydraulický válec TUZA 80/40 zdvih 170 mm délka 347 mm