Dvojčinný hydraulický válec, délka: 482 mm, zdvih: 200 mm, vozík CJ2F-63/36/200 U35 s omezovačem zdvihu
Popis
DVOJČINNÝ HYDRAULICKÝ VÁLEC
DÉLKA: 482 MM ZDVIH: 200 MM CJ2F-63/36/200 U35 TROLL
Typ ústrojí: dvojčinný
Pracovní zdvih: 200 mm
Délka v klidovém stavu: 482 mm
Délka při plném vysunutí: 682 mm
Vnější průměr pístu: 73 mm
Vnitřní průměr pístu: 63 mm
Průměr pístní tyče: 36 mm
Připojovací porty: M22x1,5
Maximální pracovní tlak: 250 barů
Průměr čepu: 35 mm
Typ uchycení: naklápěcí ložiska s možností mazání Povrchová
Novinky
Hydraulický válec TUZA 80/40 zdvih 170 mm délka 347 mm