Dvojčinný hydraulický válec, délka: 480 mm, zdvih: 300 mm, CJ2F-50/28/300 U25 s omezovačem zdvihu
Popis
DVOJČINNÝ HYDRAULICKÝ VÁLEC
DÉLKA : 480 MM ZDVIH: 300 MM CJ2F-50/28/300 U25
Typ ústrojí: dvojčinný
Pracovní zdvih: 300 mm
Délka v klidovém stavu: 480 mm
Délka při plném vysunutí: 780 mm
Vnější průměr pístu: 60 mm
Vnitřní průměr pístu: 50 mm
Průměr pístní tyče: 28 mm
Připojovací porty: M16x1,5
Maximální provozní tlak: 250 barů
Průměr čepu: 25 mm
Novinky
Hydraulický válec TUZA 80/40 zdvih 170 mm délka 347 mm