Dvojčinný hydraulický válec, délka: 402 mm, zdvih: 120 mm, CJ2F-63/36/120 U35W s omezovačem zdvihu
Popis
DVOJČINNÝ HYDRAULICKÝ VÁLEC
DÉLKA: 402 MM ZDVIH: 120 MM CJ2F-63/36/120 U35W
SOUČÁSTÍ OMEZOVAČE ZDVIHU
Aplikace
Technické údaje pohonu
Typ ústrojí: dvojčinný
Pracovní zdvih: 120 mm
Délka v klidovém stavu: 402 mm
Délka při plném vysunutí: 522 mm
Vnější průměr pístu: 73 mm
Vnitřní průměr pístu: 63 mm
Průměr pístní tyče: 36 mm
Připojovací porty: M22x1,5
Maximální pracovní tlak: 240 barů
Průměr čepu: 35 mm
Typ uložení: naklápěcí ložiska s možností mazání Povrchová
úprava: práškový nástřik
Výhody použití omezovače zdvihu 63/36
Přesné omezení zdvihu pístnice
Nastavení zdvihu pomocí distančních desek
Bez rizika poškození pístnice
Možnost nastavení zdvihu bez výměny válce
Pevná a odolná konstrukce
Vhodné pro válce 63/36
Zapomněli jste heslo? Vytvořit účet
Novinky
Hydraulický válec TUZA 80/40 zdvih 170 mm délka 347 mm