Dvojčinný hydraulický válec, délka: 350 mm, zdvih: 90 mm, CJ2F-63/36/90 U35W s omezovačem zdvihu
Popis
DVOJČINNÝ HYDRAULICKÝ VÁLEC
DÉLKA: 350 MM ZDVIH: 90 MM CJ2F-63/36/90 U35W
Typ ústrojí: dvojčinný
Pracovní zdvih: 90 mm
Délka v klidovém stavu: 350 mm
Délka při plném vysunutí: 440 mm
Vnější průměr pístu: 73 mm
Vnitřní průměr pístu: 63 mm
Průměr pístní tyče: 36 mm
Připojovací porty: M22x1,5
Maximální pracovní tlak: 240 barů
Průměr čepu: 35 mm
Typ uchycení: naklápěcí ložiska s možností mazání Povrchová
Novinky
Hydraulický válec TUZA 80/40 zdvih 170 mm délka 347 mm