Dvojčinný hydraulický válec, délka: 1180 mm, zdvih: 900 mm, CJ2F-50/28/900 U25 s omezovačem zdvihu
Popis
DVOJČINNÝ HYDRAULICKÝ VÁLEC
DÉLKA: 1180 MM ZDVIH: 900 MM CJ2F-50/28/900 U25
Typ ústrojí: dvojčinný
Pracovní zdvih: 900 mm
Délka v klidovém stavu: 1180 mm
Délka při plném vysunutí: 2080 mm
Vnější průměr pístu: 60 mm
Vnitřní průměr pístu: 50 mm
Průměr pístní tyče: 28 mm
Připojovací porty: M16x1,5
Maximální pracovní tlak: 240 barů
Průměr čepu: 25 mm
Novinky
Hydraulický válec TUZA 80/40 zdvih 170 mm délka 347 mm