3-fázový elektromotor 400V 5,5 kW s třífázovým vektorovým invertorem GD20-5R5G-4-EU regulátorem otáček motoru
Popis
3FÁZOVÝ ELEKTROMOTOR 400V 5,5 KW S PŘÍRUBOU B3
+ VEKTOROVÝ INVERTOR GD20-5R5G-4-EU PRO MOTORY O VÝKONU 5,5 KW
Symbol: 81.42.50.21.0551.1
Výrobce dílu: Hydrolider
Aplikace motoru:
3-fázový 380V (400V) motor pro všeobecné použití G132 o výkonu 5,5 kW s přírubou B3 s konstantními otáčkami hřídele 1450 (1500) ot./min. Součástí vektorového invertoru GD20-5R5G-4-EU navrženého pro snížení a přesné nastavení otáček hřídele motoru. Univerzální motor určený pro nepřetržitý provoz v průmyslu a zemědělství. V aranžmá
Typ motoru:
AHC 132S-4
Mechanická velikost:
132
Symbol motoru:
Výkon (kW):
5,5
Jmenovitý točivý moment (Nm):
36,2
Proud (A):
11,03
Napětí (V):
Rychlost otáčení (ot./min):
1450 (norma 1500)
Průměr hřídele (mm):
38
Příruba pro montáž zvonkové spojky:
nedostatek
Vstupní napětí (V):
AC 3-fázové 380 V (-15 %) ~440 V (+10 %)
Frekvence (Hz):
50 Hz nebo 60 Hz (povolený rozsah 47~63 Hz)
Výstupní proud (A):
14 A
Výstupní výkon (kW):
5,5 kW
Charakteristický:
  • Vodotěsnost: IP20
  • Maximální výstupní frekvence 400 Hz
Digitální vstupy a výstupy:
  • Čtyři permanentní digitální vstupy s nastavitelnou vstupní logikou: kladná nebo záporná, rozsah napětí 24 V DC
  • Jeden vysokorychlostní digitální vstup HDI, 24 V DC