3-fázový elektromotor 400V 2,2 kW s třífázovým vektorovým invertorem GD20-2R2G-4-EU regulátorem otáček motoru
Popis
3FÁZOVÝ ELEKTROMOTOR 400V 2,2 KW S PŘÍRUBOU B35
+ VEKTOROVÝ INVERTOR GD20-2R2G-4-EU PRO MOTORY O VÝKONU 2,2 KW
Symbol: 81.42.50.22.0221.1
Výrobce dílu: Hydrolider
Aplikace motoru:
3-fázový 380V (400V) motor pro všeobecné použití G100 o výkonu 2,2 kW s přírubou B35 s konstantními otáčkami hřídele 1420 (1500) ot./min. Součástí vektorového invertoru GD20-2R2G-4-EU navrženého pro snížení a přesné nastavení otáček hřídele motoru. Univerzální motor určený pro nepřetržitý provoz v průmyslu a zemědělství. V hydraulických systémech se používá k pohonu čerpadel. V mechanických systémech uvést do rotace další prvky systému, např. šneky, podavače, dopravníky, převodové řemeny, ventilátory a další.
Typ motoru:
AHC 100L 1-4
Mechanická velikost:
G100
Symbol motoru:
Výkon (kW):
2,2
Jmenovitý točivý moment (Nm):
14,8
Proud (A):
4,84
Napětí (V):
Rychlost otáčení (ot./min):
1420 (norma 1500)
Průměr hřídele (mm):
28
Příruba pro montáž zvonkové spojky:
vybaven typem B35
Vstupní napětí (V):
AC 3-fázové 380 V (-15 %) ~440 V (+10 %)
Frekvence (Hz):
50 Hz nebo 60 Hz (povolený rozsah 47~63 Hz)
Výstupní proud (A):
5,5 A
Výstupní výkon (kW):
2,2 kW
Charakteristický:
  • Vodotěsnost: IP20
  • Maximální výstupní frekvence 400 Hz
Digitální vstupy a výstupy:
  • Čtyři permanentní digitální vstupy s nastavitelnou vstupní logikou: kladná nebo záporná, rozsah napětí 24 V DC
  • Jeden vysokorychlostní digitální vstup HDI, 24 V DC