3-fázový elektromotor 400V 1,1 kW s třífázovým vektorovým invertorem GD20-1R5G-4-EU regulátorem otáček motoru
Popis
3FÁZOVÝ ELEKTROMOTOR 400V 1,1 KW S PŘÍRUBOU B35
+ VEKTOROVÝ INVERTOR GD20-1R5G-4-EU PRO MOTORY O VÝKONU 1,1 KW
Symbol: 81.42.50.22.0110.1
Výrobce dílu: Hydrolider
Aplikace motoru:
3-fázový 380V (400V) motor pro všeobecné použití G80 o výkonu 1,1 kW s přírubou B35 s konstantními otáčkami hřídele 1390 (1500) ot./min. Součástí vektorového invertoru GD20-1R5G-4-EU navrženého pro snížení a přesné nastavení otáček hřídele motoru. Univerzální motor určený pro nepřetržitý provoz v průmyslu a zemědělství. V hydraulických systémech se používá k pohonu čerpadel. V mechanických systémech uvést do rotace další prvky systému, např. šneky, podavače, dopravníky, převodové řemeny, ventilátory a další.
Typ motoru:
AHC 80 3-4
Mechanická velikost:
G80
Symbol motoru:
Výkon (kW):
1,1
Jmenovitý točivý moment (Nm):
7,56
Proud (A):
2,67
Napětí (V):
Rychlost otáčení (ot./min):
1390 (norma 1500)
Směr otáčení hřídele:
vpravo nebo vlevo (v závislosti na připojení kabelu)
Průměr hřídele (mm):
19
Ochrana hřídele:
klín
Těsnění (vodotěsné):
IP55 (oboustranný)
Příruba pro montáž zvonkové spojky:
vybaven typem B35
Drápy připevnění k základně:
zahrnuta
Pouzdro:
hliník
Navíjení:
měď
Aplikace invertoru:
                                                                                  VSTUP NAPÁJENÍ:
Vstupní napětí (V):
AC 3-fázové 380 V (-15 %) ~440 V (+10 %)
Frekvence (Hz):
50 Hz nebo 60 Hz (povolený rozsah 47~63 Hz)
                                                                                          VÝKON:
Výstupní napětí (V):
AC 3-fázový 380-440V
Výstupní proud (A):
4,2 A
Výstupní výkon (kW):
1,5 kW
Charakteristický:
  • Vodotěsnost: IP20
  • Maximální výstupní frekvence 400 Hz
  • Komunikace RS485 protokolem ModbusRTU
  • Funkce nastavení točivého momentu
  • Široká škála bezpečnostních prvků
  • Vestavěný speciální režim regulace výstupního napětí bez ohledu na nastavené U/f
  • Funkce letmého startu je ideální pro startování s rotující zátěží, například ventilátorem
  • Vestavěný PID regulátor s funkcí spánku umožňuje automatické řízení např. čerpadel a ventilátorů
  • Vestavěný brzdový modul
  • Dvou- a třívodičové ovládání
  • Počítadlo pracovní doby
Digitální vstupy a výstupy:
  • Čtyři permanentní digitální vstupy s nastavitelnou vstupní logikou: kladná nebo záporná, rozsah napětí 24 V DC
  • Jeden vysokorychlostní digitální vstup HDI, 24 V DC