Dostupnost: Zeptejte se na termín dodání ?
quantity ks
přidat na seznam přání
Dodavatel: DAEWOO
Katalogové číslo: 8GDA9500DPE-3.1
Popis
Generátor DAEWOO GDA 9500DPE-3
SOUČÁSTÍ BALENÍ: 2x DWO 600 OIL + AUTOMATIZAČNÍ MODUL ATS15-400GDA.
Generátor DAEWOO GDA 9500DPE-3 je vybaven inovativní technologií DUAL POWER. Nová konstrukce generátoru umožňuje generovat stejný výkon v obou provozních režimech (230 V a 400 V), zatímco standardní třífázové generátory dodávají z jednofázové zásuvky maximálně 30 % výkonu. Generátor je vybaven displejem pro sledování výstupních parametrů a kvality proudu a také 12V baterií s vestavěným startérem, který umožňuje spuštění jednotky otočením klíčku.
Sada obsahuje:
benzínový generátor GDA 9500DPE-3,
olej DWO 600 - 2 ks x 600 ml,
automatizační modul SZR.
Generátor se vyznačuje:
✔ Spolehlivý čtyřtaktní motor DAEWOO Euro 5 řady 460
✔ Inovativní technologií DUAL POWER
✔ 2 provozní režimy: 230 V / 400 V
✔ Zvětšená palivová nádrž s objemem 30 litrů
✔ Elektrický startér
✔ Multifunkční displej
✔ AVR - automatická stabilizace napětí
✔ Ochrana proti přetížení
✔ Snímač hladiny oleje
✔ Nízká hladina hluku a vibrací
✔ Odolný rám
✔ Měděné vinutí generátoru
✔ Kryt motoru a generátoru
Technické údaje:
Maximální výkon (400 V): 8,0 kW
Jmenovitý výkon (400 V): 7,5 kW
Maximální výkon (230 V): 8,0 kW
Jmenovitý výkon (230 V): 7,5 kW
Typ motoru: čtyřtaktní benzínový motor
Napětí: 400/230 V
Výrobce motoru: DAEWOO
Model motoru: řada 460
Výkon motoru: 18 HP
Zdvihový objem motoru: 459 cm³
Evropská emisní norma: Euro 5
Startování: elektrický
Druh paliva: benzín
Objem palivové nádrže: 30 l
Doba provozu při 50% zatížení: 17 h
Displej: 3 v 1
Stabilizátor napětí: AVR
Účiník: 1 Cosφ
Zásuvky: 1 x 16 A (230 V) / 1 x 32 A (230 V) / 1 x 16 A (400 V)
Baterie: ano
Možnost připojení modulu ATS (ATS): ano
Rozměry D/Š/V: 830x580x570 mm
Hmotnost: 97,9 kg
SPOLEHLIVÝ ČTYŘTAKTNÍ MOTOR DAEWOO Generátory DAEWOO jsou vybaveny čtyřtaktními motory OHV. Vyznačují se dlouhou životností (přes 1 500 provozních hodin), o čemž svědčí prodloužená záruka, která zajišťuje delší dobu stabilního provozu bez ztráty výkonu. Motor splňuje normu EURO 5, což znamená výrazně nižší emise výfukových plynů a větší komfort používání. ELEKTRICKÝ STARTÉR Díky vestavěnému elektrickému startéru a baterii lze generátor nastartovat otočením klíčku bez nutnosti tahat za šňůru. VELKÁ 30LITROVÁ PALIVOVÁ NÁDRŽ Umožňuje prodloužený nepřetržitý provoz na jedno naplnění až 17 hodin. Nádrž je potažena speciální matnou barvou odolnou vůči korozi a chemikáliím. Vestavěný palivoměr umožňuje sledování hladiny paliva. Maximální výkon: 8 000 W DUAL POWER Inovativní technologie Dual Power zaručuje stejný výstupní výkon v obou fázích (230 V/400 V). Přepínač na ovládacím panelu umožňuje snadné přepínání režimů. MULTIFUNKČNÍ DISPLEJ Zobrazuje nejdůležitější parametry měření proudu generátoru: napětí, proud a frekvenci, stejně jako zatížení motoru a dobu chodu. KRYTY MOTORU A GENERÁTORU Přídavné kovové kryty chrání důležité části generátoru před mechanickým poškozením.
Zapomněli jste heslo? Vytvořit účet
Novinky
Hydraulický válec TUZA 80/40 zdvih 170 mm délka 347 mm